Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Panele winylowe BPC

 

Bambus – naturalne i eleganckie rozwiązanie do wnętrz

Podłoga to bardzo eksploatowany element wykończenia wnętrz – zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych, takich jak biura czy przestrzenie użytkowe. Dlatego też projektując dla Ciebie wnętrze oferujemy Ci panele, które będą odporne na użytkowanie, a do tego będą się elegancko prezentować.

Takie są panele bambusowe BPC. Panele są tańsze niż gres czy drewno, dlatego to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. A ten rodzaj paneli dodatkowo potwierdza, że zarówno atrakcyjna cena, wysoka jakość i perfekcyjny wygląd mogą być zawarte w jednym produkcie.

Panele bambusowe są odporne na wilgoć, dlatego doskonale nadają się do pomieszczeń, w których jest ona wyczuwalna. Poza tym są niezwykle proste w montażu. Tworzą podłogę pływającą – nie wymagają specjalnego kleju ani podłoża do ich zamontowania. Mimo tego nie pojawia się efekt stukania, tak charakterystyczny dla klasycznych podłóg. Ich montaż jest bardzo szybki, a ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów montażowych pozwala na przeprowadzenie ekonomicznego remontu wnętrza.

Bambusowe panele BPC oferujemy w wielu wzorach kolorystycznych, dzięki czemu stworzysz unikatowe wnętrze o bardzo eleganckim designie.

Panele bambusowe BPC doskonale radzą sobie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biurowej. Są chętnie wybierane do obiektów użyteczności publicznej, w których zdobią pomieszczenia, nadając im elegancki charakter. Doceniają je wszyscy, którzy chcą:

  • stworzyć stabilną podłogę, odporną na wilgoć
  • uzyskać niepowtarzalny efekt estetyczny –  kilkanaście unikalnych wzorów
  • stworzyć podłogę „pływającą” ale pozbawioną charakterystycznego, irytującego efektu stukania
  • przeprowadzić remont lub urządzić zakupioną nieruchomość bez ponoszenia wysokich kosztów, ponieważ panele bambusowe BPC to niezwykle łatwy montaż nie wymagający kleju oraz podkładu.
  • wykazać się postawą proekologiczną - bambus stosowany do produkcji paneli jest hodowany na uprawach, a wycince podlega tylko łodyga, natomiast winyl pochodzi z recyklingu.
0