Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Wykładzina dywanowa

Wykładzina w płytkach to nowoczesne, ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązania w branży wyposażenia wnętrz. Stworzone przede wszystkim dla branży komercyjnej idealnie sprawdzają się również w mieszkaniach i obiektach prywatnych. Wysokiej jakości płytki dywanowe stwarzają wiele nowych możliwości, pozwalają zindywidualizować każde wnętrze, nadać odpowiedni charakter, wyróżnić się każdej firmie. Wszystkie oferowane produkty nadadzą oryginalny i efektowny design każdemu pomieszczeniu. Łącząc najwyższą jakość z konkurencyjną ceną oraz dbałością o środowisko i zdrowie użytkowników oferowane produkty są wysoko doceniane przez pracodawców oraz pracowników. 

Wykładziny dywanowe doskonale nadają się do zastosowania w biurach, przestrzeniach firmowych, a także w domach i mieszkaniach. Można dopasować je do konkretnego pomieszczania, a dzięki możliwości wyprodukowania wykładziny dywanowej według projektu klienta, możesz zyskać dokładnie taką podłogę, o jakiej marzysz. Zapewniamy możliwość indywidualnego przygotowania wykładziny na konkretne zamówienie. Możliwa jest także dowolna zmiana koloru istniejącego już w naszej ofercie wzoru. Wszelkie zmiany i indywidualne projekty wykładziny dywanowej nie obciążają budżetu klientów - nie wiążą się z dodatkowymi kosztami.

To wyjątkowa okazja, by zyskać wykładzinę dywanową, która będzie dopasowana w pełni do wnętrza. Nasi projektanci przygotują projekt, który będzie spełniać wymagania klienta, a jednocześnie zapewni maksymalny komfort użytkowania.

0