Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Wykładzina dywanowa

Wykładzina w płytkach to nowoczesne, ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązania w branży wyposażenia wnętrz. Stworzone przede wszystkim dla branży komercyjnej idealnie sprawdzają się również w mieszkaniach i obiektach prywatnych. Wysokiej jakości płytki dywanowe stwarzają wiele nowych możliwości, pozwalają zindywidualizować każde wnętrze, nadać odpowiedni charakter, wyróżnić się każdej firmie. Wszystkie oferowane produkty nadadzą oryginalny i efektowny design każdemu pomieszczeniu. Łącząc najwyższą jakość z konkurencyjną ceną oraz dbałością o środowisko i zdrowie użytkowników oferowane produkty są wysoko doceniane przez pracodawców oraz pracowników. 

Oferujemy możliwość wyprodukowania wykładziny dywanowej wg. indywidualnego projektu. Opracowanie projektu na zamówienie lub zmiana koloru we wzorze istniejącym nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla Klienta. Otwiera to przed projektantami olbrzymie pole do popisu i daje możliwość tworzenia własnej unikatowej kolekcji wykładzin dywanowych do biur.

0