Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Van Gogh

Van Gogh Rigid Core - Panele z twardym rdzeniem

Kolekcja podłóg winylowych Van Gogh Rigid Core o wzorach z drewna składająca się z desek podłogowych o wymiarze 1219mm x 178mm, które oddają prawdziwy wygląd podłóg drewnianych. Kolekcja posiada odporną warstwę ścieralną o grubości 0,55 mm i współczynnik antypoślizgowy R9. Gwarancja w obszarze komercyjnym obejmuje 15 lat.

Van Gogh Rigid Core to panele winylowe montowane na klik. Tworzą idealną podłogę pływającą jak np. panele laminowane lub deska warstwowa łączona na klik. Zbudowane są z materiałów wysoce odpornych na wodę, można je zamontować w pomieszczeniach wyjątkowo narażonych na wilgoć - typu łazienka czy aneks kuchenny. Wzory do złudzenia przypominają naturalne drewno. Ciepłe w dotyku, łatwe w montażu. Sztywny rdzeń oraz zintegrowany podkład akustyczny umożliwia montaż na większości istniejących podłoży, desek podłogowych lub posadzek ceramicznych. Wzory kolekcji Van Gogh Rigid Core występują również w kolekcji Van Gogh przyklejanej do podłoża co umożliwia montaż na ścianie takiego samego wzoru jak na podłodze.  

Katalog PDF

 

Chcesz zobaczyć panele na żywo? zadzwoń!!! wyślij meila!!! wypełnij formularz kontaktowy!!!

Dostarczymy wzornik do Ciebie, możemy przesłać próbkę wybranego koloru.

0