Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Meble recepcyjne

Recepcja to pierwsze miejsce, do którego wchodzi klient. Ma zatem ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie Twoja firma zrobi na potencjalnym kliencie. A to oznacza, że potrzebne są profesjonalne meble recepcyjne dopasowane do potrzeb każdego lokalu.

Idealne meble recepcyjne - co je wyróżnia?

Idealne meble recepcyjne powinny być wygodne zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających. Funkcjonalna zabudowa musii zapewniać miejsce do przechowywania dokumentów i komputerów. Potrzebne są również wygodne fotele i kanapy dla oczekujących.

Meble dopasowane do Twojej recepcji

Prezentujemy różnorodne kolekcje, które z łatwością dopasujesz do aranżacji całego lokalu. Możesz wybrać następujące kolekcje:

  • Salve – uniwersalna kolekcja o nowoczesnym designie pasująca do wielu branż;
  • Global – meble do recepcji o klasycznej i eleganckiej formie;
  • Infinity – modułowe meble recepcyjne, pozwalające na swobodną zmianę wysokości i szerokości;
  • Sistema – meble z dominującymi jasnymi kolorami;
  • Esedra – piękne drewniane lady recepcyjne dostępne w różnych odcieniach.

Co więcej, znajdziesz u nas nietypowe lady recepcyjne. Asymetryczne kształty oraz odważne kolory sprawią, że firma zostanie zapamiętana i będzie się wyróżniać spośród konkurencji. Oferujemy meble recepcyjne do biur oraz placówek medycznych. Gwarantujemy, że wybierając lady do recepcji w naszym sklepie stworzysz wyjątkową przestrzeń otwartą na gości i klientów.

0