Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Ściany

Wielość stylów aranżacyjnych, a także dostępnych materiałów wykończeniowych zachęca do tego, by poszukiwać pomysłu na idealne wnętrze. Należy starannie przemyśleć każdy element, jaki ma znaleźć się w pomieszczeniu, by finalnie uzyskać atrakcyjną i ergonomiczną przestrzeń.

Ściana na pierwszym planie wystroju? Z nami to możliwe!

Podczas tworzenia aranżacji szczególną uwagę warto poświęcić ścianom. Jeszcze do niedawna były nieco pomijane, zastawiało się je meblami, malowało lub pokrywało tapetami bez wyrazu. Jednak teraz jest tak dużo ciekawych możliwości ich wykończenia, że ze ściany można zrobić niepowtarzalną, a często największą ozdobę wnętrza. A my w tym pomożemy!

Uczyń ze ściany dekorację!

Przygotowaliśmy szeroką gamę artykułów do wykończenia wnętrz. Różnią się pod względem designu, materiału i stylu, do jakiego będą pasować. Do wyboru są tapety obiektowe i strukturalne, które znajdą zastosowanie w niemal każdym wystroju. Równie uniwersalne są płytki imitujące cegłę. Z kolei do wnętrz industrialnych i loftowych, gdzie ważna jest surowość, proponujemy beton architektoniczny. Planując nowoczesną i modną aranżację, warto wziąć pod uwagę panele ścienne przybierające najróżniejsze formy.

0