Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Panele winylowe Adore-Multicontract

Luksusowe Płytki Dywanowe (LVT), czyli Luxury Vinyl Tiles, to modne nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie wykończeń podłogowych, jakie cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Montuje się je zarówno w przestrzeniach użytkowych, jak i mieszkalnych. Te innowacyjne panele winylowe oferują nie tylko estetyczny wygląd, ale także wysoką funkcjonalną. Ich uniwersalność, trwałość i prezencja przyciągają uwagę klientów indywidualnych i biznesowych.

Luksusowe Płytki Dywanowe (LVT) to najlepsza alternatywa dla standardowych paneli wykorzystywanych w przestrzeniach użyteczności publicznej narażonych na wyjątkowo dużą eksploatację. Panele winylowe wodoodporne, jakie można kupić w naszym salonie w Łodzi, charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi.

Panele winylowe wodoodporne – największe zalety

Szczególnie korzystnym rozwiązaniem są panele winylowe do łazienki bądź kuchni, gdzie podłoga ma częsty kontakt z wilgocią i narażona jest na zabrudzenia. Wśród najważniejszych zalet, jakie mają panele winylowe wodoodporne, wymienia się to, że są:

- wodoodporne i łatwe w montażu oraz w pielęgnacji

- cieplejsze w dotyku w odróżnieniu od chłodnych paneli laminowanych

- wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne

- całkowicie antystatyczne i nie gromadzą na swojej powierzchni ładunków elektrycznych

- antypoślizgowe, bezproblemowy montaż na podłodze ogrzewanej

- mają podwyższony poziom pochłaniania dźwięków

Panele, jakie sprawdzą się w każdym wnętrzu

Proponowane przez nas Luksusowe Płytki Dywanowe (LVT) to wszechstronne rozwiązanie łączące w sobie wiele atutów.  Bez względu na to, czy chodzi o przestrzenie mieszkalne, biurowe, handlowe czy hotelowe, panele winylowe są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ich innowacyjne właściwości sprawiają, że stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych podłóg, przyczyniając się zarówno do estetycznego wyglądu, jak i komfortu użytkowania.

Zainteresowanych tym rozwiązaniem zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, która opcja będzie najlepsza.

0