Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Lamele

Lamele na filcu akustycznym stanowią modny i funkcjonalny element wnętrza. Poprawiają jego akustykę przez pozbycie się pogłosu. Są także łatwym sposobem na szybką metamorfozę pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się jako ścianka telewizyjna w domowym kinie lub praktyczne wykończenie ściany. Ich ponadczasowy design sprawia, że świetnie pasują do aranżacji w stylu industrialnym, klasycznym i vintage. Doskonałym rozwiązaniem wygłuszającym hałas są również gotowe do montażu panele ścienne akustyczne z lamelami płycie bazowej.

Gotowe do montażu panele MultiAkustik firmy Lagrus są łatwym sposobem na szybką metamorfozę pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się jako ścianka telewizyjna w domowym kinie lub praktyczne wykończenie ściany, bo poprawiają akustykę wnętrza przez pozbycie się pogłosu. Lamele montujemy na filcu lub płycie bazowej z MDF. Na zamówienie: dowolne wymiary i kolory RAL lub NCS, MDF wilgocioodporny lub trudnopalny.

Kolekcję LAMELINE tworzą:
• panele LARGE o wym. 185 x 36 x 2750 mm z lamelami 30 x 30 mm
• panele RAIN o wym. 210 x 36 x 2750 mm z lamelami 30 x 30 mm
• panele SLIM oraz SLIM LUX o wym. 205 x 20 x 2750 mm z lamelami 30 x 12 mm.

 

Ulotka LAMELE - zobacz

0