Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Wykładzina dywanowa Milliken

Najwyższa jakość, bogata paleta kolorystyczna, nieograniczone wzornictwo, uniwersalność, nowoczesność i funkcjonalność, a przy okazji dbałość o środowisko - tak można określić wykładziny dywanowe z naszej oferty. Technologia Comfort Plus® to elastyczne podłoże zapewniające niespotykany komfort użytkowania, a także w znacznym stopniu poprawiające akustykę w miejscu pracy. Milliken to jedyna wykładzina z izolacyjnością akustyczną 36dB. 

Jedna z największych prywatnych korporacji tekstylno-chemicznych na świecie:

  • 60 fabryk w 12 krajach,
  • ponad 38 000 wyrobów,
  • w tym wykładzina dywanowa, synonim jakości, stylu, dbałości o środowisko

Milliken tworzy wykładziny dywanowe - biurowe mając na uwadze jak najmniejszy wpływ na środowisko. Skupia się na składzie surowcowym, kontroli procesu produkcji i opcjach recyklingu. W tym aspekcie należy do liderów rynku. Posiada certyfikaty ISO 9001 i 14001. Jest certyfikowany przez GuT. 
Uzyskał UJEMNY BILANS EMISJI CO2.

Milliken produkuje wykładzinę dywanową na elastycznym podłożu – Comfort Plus 
Comfort Plus oferuje niespotykany komfort użytkowania i redukuje zmęczenie mięśni nóg

Podłoże Comfort Plus działa jak amortyzator przejmując gros obciążenia i chroniąc w ten sposób włókno. Wykładzina z piętnastoletnią gwarancją. 

Wykładzina dywanowa na podłożu Comfort Plus backing pochłania dźwięk o niebo lepiej niż jakakolwiek inna wykładzina na podłożu twardym. Jedyna wykładzina z izolacyjnością akustyczną 36dB.

0