Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Panele tapicerowane

W wielu firmach stawia się na open space office, gdzie cechą charakterystyczną jest otwarta przestrzeń. To sprzyja lepszej komunikacji między pracownikami, organizacji i elastyczności pod względem aranżacji. Jednocześnie rozwiązanie to ma też swoje wady, czego przykładem jest hałas. Przed projektantami tego typu przestrzeni stoi spore wyzwanie. Należy przemyśleć wszystko tak, by poza designerskim wystrojem, zatroszczyć się też o pewne elementy akustyczne, które będą tłumić dźwięki.

Panele tapicerowane — odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biura

Chcemy wyjść naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy serię mebli i elementów akustycznych, jakie fantastycznie sprawdzą się w przestrzeni biurowej. Uzupełniono je o specjalne panele tapicerowane zatrzymujące hałas, który bardzo dekoncentruje i zmniejsza efektywność pracy lub utrudnia rozmowy z kontrahentami. Przygotowane przez nas rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale także mają ciekawy design. Ich kolory można dopasować do całej aranżacji biura bądź przestrzeni publicznej. Tym samym mogą stać się jedną z oryginalnych dekoracji. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty znacząco zwiększą komfort pracy i uatrakcyjnią każde pomieszczenie.

0