Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Beton architektoniczny

Od lat coraz modniejszy staje się styl industrialny i loftowy. W przeciwieństwie do wielu innych trendów tutaj nie tworzy się ciepłego wnętrza. Liczy się surowość, nawiązanie do fabryk i zakładów przemysłowych, minimalizm i nowoczesny design.

Płyty betonowe idealnym materiałem do designerskich wnętrz

Wśród materiałów, jakie powszechnie się wykorzystuje, jest metal, szkło i beton. Ten ostatni we wnętrzach występuje w formie betonu architektonicznego. Płyty betonowe, jakie dostępne są w naszej ofercie, różnią się między sobą wielkością, kształtem i fakturą. Część z nich jest gładka, inne są porowate. Wspólna dla nich jest wyjątkowa trwałość. Beton jest jednym z najwytrzymalszych materiałów, więc decydując się na jego włączenie we wnętrza, można mieć pewność, że będzie doskonale prezentować się przez długi czas.

Trwałość i elegancja

Zastosowanie betonu architektonicznego jest szerokie, jego surowość i chłodna barwa idealnie komponują się z odważnymi industrialnymi wystrojami. Stanie się idealnym uzupełnieniem ściany. Dobrze będzie wyglądać samodzielnie, ale można go łączyć z innymi materiami. Chcąc dodać całości nieco cieplejszego klimatu, beton wystarczy zestawić z drewnem. Dzięki temu można uzyskać modne, nowoczesne i przyjemne w odbiorze wnętrze.

0