Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Elementy akustyczne

Elementy akustyczne to niezwykle przydatna rzecz w otwartych przestrzeniach, takich jak open office. Przede wszystkim dlatego, że pozwalają na odrobinę prywatności. Dodatkowo ułatwiają skupienie się na wykonywanym zadaniu nawet wtedy, gdy biurko obok rozmawiają inni współpracownicy.

Elementy akustyczne mogą przybrać różne formy. U nas dostępne są: wykładziny akustyczne, budki akustyczne, meble akustyczne oraz panele akustyczne. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać odpowiednie elementy akustyczne do biura, które poprawią komfort pracy.

Wykładzina akustyczna doskonale sprawdzi się w biurach wielopoziomowych tłumiąc hałasy z podłogi. Z kolei wybierając panele akustyczne możesz nie tylko uzyskać przestrzeń, w której będzie można odbywać spotkania lub rozmowy telefoniczne, ale też dodatkowo wydzielisz przestrzeń tworząc strefy ciszy.

Dostępne są u nas również budki akustyczne. Podczas projektowania inspirowano się budkami plażowymi, co ma wywoływać u pracowników pozytywne skojarzenia i ułatwiać relaks. Dodatkowo też atmosfera wypoczynku sprzyja odbywaniu bardziej efektywnych rozmów biznesowych.

Kolejnym sposobem na wyciszenie przestrzeni są meble akustyczne, które mogą przybierać różne formy: ławek, siedzisk czy małych budek. Wszystkie wykonane są z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, które mają właściwości wyciszające. To świetne rozwiązanie do dużych holi, a także do poczekalni dla klientów.

0