Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Cegła ozdobna

Cegła ma w sobie sporo uroku, a architekci i projektanci wnętrz sięgają po nią bardzo chętnie. Cegła wprowadza do wnętrza ciepły klimat, dodaje mu atrakcyjności i doskonale współgra z najnowszymi trendami. Nic więc dziwnego, że chętnie włącza się ją w aranżację wielu pomieszczeń.

Jak nie naturalna cegła, to co?

Jeżeli planowany jest wystrój starego budynku jak kamienica, to najprostszym rozwiązaniem jest skucie tynku i odkrycie naturalnej cegły. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Na szczęście są materiały wykończeniowe jak płytki i gres, które perfekcyjnie naturalną cegłę imitują, a tym samym pozwalają cieszyć się jej niesamowitą prezencją również w nowoczesnych budynkach.

Cegła – prosty sposób na modne i stylowe wnętrze

Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć płytki, które będą wyglądać równie efektownie, jak zwykła cegła. Są przy tym bardzo trwałe i łatwo się je montuje. Dają duże możliwości aranżacyjne, sprawdzą się zarówno na całej powierzchni ściany, jak i na jej fragmentach. O cegle warto pomyśleć pod kątem włączenia jej w wystrój przestrzeni mieszkalnej i użytkowej. Dobrze wygląda w różnych pomieszczeniach, a przez to, że jest uniwersalna i ponadczasowa pasuje do wielu stylów aranżacyjnych.

0