Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Systemy konferencyjne

Aby przeprowadzać skuteczne narady, efektywne negocjacje i podejmować właściwe decyzje biznesowe, zadbaj również o odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej. Z nami urządzisz ją perfekcyjnie.

Posiadamy w ofercie stoły, fotele oraz krzesła konferencyjne, dzięki którym kompleksowo wyposażysz to pomieszczenie. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się precyzją wykonania, wysoką jakością materiałów oraz zachwycającym designem.

Przyglądając się naszej ofercie z pewnością zauważysz mnogość rozwiązań i dopasowań. Stoły dostępne są w różnych kształtach. Na sprzedaż dostępne są stoły konferencyjne prostokątne, owalne, w kształcie litery U, o różnych długościach. Dopasujesz tym samym rozmiar stołu albo do ilości uczestników lub też do wielkości pomieszczenia. Stoły posiadają proste formy, a także ciekawe zdobienia na środku lub wycięcia, podkreślające ich nowoczesny i designerski charakter. Nie tracą przy tym nic z elegancji.

Równie duży wybór jest spośród krzeseł i foteli konferencyjnych. Wersje tapicerowane lub drewniane, o różnych formach, kolorach i wzorach z powodzeniem pozwolą na uzyskanie spójnej przestrzeni, a także na dopasowanie ich do brandingu firmy. Dostępne są krzesła konferencyjne na kółkach oraz tradycyjnych nóżkach. Można je także wykorzystać w domowych biurze podczas home office i zapewnić sobie tym samym odpowiednią ergonomię pracy.

Oferta mebli konferencyjnych pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych oraz industrialnych.

0