Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Rubens

Rubens Rigid Core - Panele z twardym rdzeniem

Linia Podłóg Rubens

Linia podłóg Rubens oferuje szcególnie szeroki wybór kombinacji wzorów, bordiur i pasków dekoracyjnych, dając pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każda z podłóg oferowana jest z warstwą ścieralną 0.3mm i dla zastosowań domowych posiada 30 lat gwarancji.

Podłogi Linii Rubens o Wzorach Drewna

Linia Rubens oferuje szeroki wybór desek o wzorach drewna w wielu tonacjach kolorystycznych. Deski dostarczane są w postaci wąskich desek o gładkiej powierzchni a ich wzory powstały by wiernie odtworzyć wygląd naturalnego drewna, które było ich inspiracją, jak na przykład wiele wzorów inspirowanych dębiną.

Płytki Podłogowe o Wzorach Naturalnego Wapienia i łupków

Jeśli poszukujesz podłogi z kamienia ale preferujesz coś miłego i ciepłego w dotyku i  łatwiejszego w konserwacji oraz chcesz uniknąć sytuacji, kiedy upadający przedmiot uszkadza podłogę, nasze płytki o wzorach kamienia będą doskonałym wyborem.

Kolorystyka obejmuje odcienie od jasnokremowych i jasnobeżowych po ciemne szarości i czerń dając Ci szeroki wybór możliwości.

Gwarancja Przy Zastosowaniach Domowych

Linia podłóg Rubens posiada 30 lat gwarancji dla zastosowań domowych.

 

Katalog PDF

Chcesz zobaczyć panele na żywo? zadzwoń!!! wyślij meila!!! wypełnij formularz kontaktowy!!!

Dostarczymy wzornik do Ciebie, możemy przesłać próbkę wybranego koloru.

0