Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Usługi montażowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości usług montażu podłóg, które sprawią, że każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii gwarantujemy perfekcyjne wykonanie każdego zadania.

Oferujemy kompleksowy montaż różnego rodzaju podłóg. Dotyczy to także produktów, które nie zostały zakupione w naszym sklepie.

Usługi montażowe realizowane przez ekspertów

Panele i wykładziny nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego z chęcią pomożemy Ci dokończyć remont lub wykończenie nowego domu. Nasza praca rozpoczyna się od przygotowania podłoża tak, by odpowiadało wybranej przez Ciebie podłodze. Dzięki temu masz pewność, że panele i wykładziny nie będą się odkształcać i zachowają wysokość jakość nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. 

 Nie zakupiłeś u nas produktów? Masz już panele ale nie wiesz jak je położyć? Jednak nie znajdziesz czasu na położenie nowej wykładziny? Nie ma problemu, z chęcią pomożemy, oferujemy profesjonalny montaż, doradztwo, przygotowanie podłoża... 

0