Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Wykładzina dywanowa biurowa

Wykładzina dywanowa biurowa Opublikowany:16.11.2021

Dbając o wyposażenie biura, warto zwrócić uwagę nie tylko na meble, czy wykończenie wnętrz, lecz również na podłogę, która odgrywa bardzo ważną rolę w otoczeniu. Biurowe podłoże powinno być przede wszystkim efektowne, ale i bezpieczne w użytkowaniu. W takim wypadku, już z góry można odrzucić płytki, które, choć z pewnością są bardzo eleganckie, nie sprawdzą się dobrze w połączeniu z biurkowymi krzesłami na kółkach i obuwiem noszonym przez pracowników.

Najbardziej komfortową propozycją na podłogę biurową jest wykładzina. Warto poznać jej zalety i dowiedzieć się, dlaczego to właśnie wykładzina dywanowa jest tak często wykładana w biurach i wszelkich lokalach użytku publicznego.

Zalety wykładzin dywanowych

Wykładzina biurowa przede wszystkim dobrze komponuje się w wystrojem wnętrz, nawet jeśli w naszej firmie stawiamy na kolory i abstrakcje. Za sprawą szerokiej oferty można wybrać zarówno estetyczną, skromna wykładzinę, jak i jej nieco odważniejszy, barwny odpowiednik. Ponadto dywanowa wykładzina jest przyjemna w dotyku, dlatego będzie spełniała swoją funkcję podczas użytkowania.

W przypadku paneli, czy płytek mamy pewność, iż z czasem pojawią się na nich uszkodzenia i zarysowania. Wyposażenie biura, to najczęściej biurowe krzesła na kółkach oraz ciężkie biurka i stoły. Wszystko to sprawia, że podłoga niszczy się znacznie bardziej, niż w warunkach domowych. Dodatkowo należy pamiętać, iż powierzchnie śliskie są bardzo niebezpieczne dla pracowników, zatem nie sprawdzą się w miejscach, w których BHP jest istotną kwestią. 

Wykładzina dywanowa jest produktem wytrzymałym, łatwym w montażu i zapewniającym ochronę naszego biurowego parkietu. Ponadto można ją dociąć w miejscach, w których jest to konieczne. W ten sposób uzyskamy efektowne wykończenie, które na pewno wpłynie na ogólną estetykę biura.

Wykładzina dywanowa zmniejsza wytwarzany przez nas hałas, co jest szczególnie istotne w budynkach piętrowych. Dodatkowo posłuży przez wiele lat, a w przypadku zabrudzenia wystarczy odpowiednio ją wyprać.

Formultus Łódź - Wykładziny do biura

Dla zainteresowanych polecamy zapoznać się z ofertą sklepu z panelami i wykładzinami - Formultus Łódź. W asortymencie dostępne są między innymi wykładziny akustyczne, o jeszcze lepszych właściwościach. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy również do kontaktu z naszym sklepem!

0