Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Panele Venossa - Winylowe panele LVT

Panele Venossa - Winylowe panele LVT Opublikowany:01.04.2021

Winylowe panele LVT z kolekcji Venossa, to połączenie najwyższej jakości, praktyczności oraz elegancji. Jest to produkt przeznaczony szczególnie dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują paneli o ponadprzeciętnej trwałości i estetyce.

Venossa swoim wyglądem nawiązuje do naturalnego drewna lub kamienia, przez co panele te są tak eleganckie i pięknie prezentują się w dowolnym otoczeniu. Oprócz tego panele winylowe mają także wiele zalet technicznych, a mianowicie są solidne, przez co nadadzą się do wieloletniego użytku.

Praktyczne panele winylowe

Model paneli winylowych LVT Venossa cechuje się klasą użyteczności 43, połączoną z klasą ścieralności grupy T. Oznacza to, że produkt doskonale sprawdzi się w miejscach o dużej intensywności użytkowania, czyli w szczególności w biurach lub hotelach. Ponadto Venossa liczy sobie 0,8 mm grubość warstwy paneli, dzięki czemu są one tak wytrzymałe i co najważniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne.
W tego rodzaju panelach winylowych zastosowano warstwę Nano Silver, która pełni funkcję powłoki antybakteryjnej i antygrzybiczej, przez co łatwiej utrzymać parkiet w czystości i świeżości.

Łatwy montaż paneli Venossa

Warto wspomnieć także o montażu winylowych paneli Venossa, który jest prosty i szybki, dzięki czemu nie sprawia większych problemów. Panele wykonane są w technologii dryback, licząc sobie 0,3 mm grubości, zatem montując je, wystarczy jedynie przykleić panele do podłoża lub też przymocować na specjalnej macie podłogowej.

Ten elegancki, wyszukany i niezwykle praktyczny model paneli winylowych Venossa, dostępny jest w naszej ofercie sklepu z panelami i wykładzinami! Zapewniamy szeroki wybór asortymentu oraz wycenę i montaż zamówionego parkietu.

0