Dla wygody użytkownika oraz w celach statystycznych, strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz zasady polityki prywatności & cookies.

Ozdobna cegła - Dekoracje ścienne do każdego pomieszczenia

Ozdobna cegła - Dekoracje ścienne do każdego pomieszczenia Opublikowany:13.05.2022

Coraz częściej w domach, czy mieszkaniach zastać można surowy wystrój wnętrz, który składa się między innymi z cegły na ścianie, czy czystego drewna. Bez wątpienia ma to swój niepowtarzalny klimat i co najważniejsze, taki styl zyskuje coraz więcej wielbicieli.

W sklepie Formultus Łódź można zakupić efektowną, ozdobną cegłę, która wykorzystana w dowolnym pomieszczeniu z pewnością zapewni oryginalny wygląd. Tradycyjna ścienna cegła ozdobna wyróżnia się bardzo naturalnym, surowym wyglądem, w połączeniu z ciepłym odcieniem, który nadaje efektu.

Cegła dekoracyjna może być zamontowana zarówno w łazience, salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Najczęściej wykorzystuje się ją w połączeniu z farbą, która znajduje się na pozostałych ścianach. Cegła wówczas jest ciekawym kontrastem i ozdobą, która dostarcza najwięcej estetyki i oryginalności.

Dekoracje ścienne - ozdobna cegła surowa

Formultus oferuje szeroki wybór produktów pod postacią ozdobnych elementów ściennych, w tym surowej cegły, paneli dekoracyjnych, tapicerowanych lub architektonicznego betonu. Każdy, kto interesuje się wystrojem wnętrz i lubi modernistyczne, a zarazem proste aranżacje, z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Płytki imitujące starą cegłę zapewniają świetny efekt wizualny, a jednocześnie są trwałe i łatwe w montażu. Efekt starej kamienicy, czy kawałka naturalnego budynku można stworzyć w dowolnym pomieszczeniu, zarówno w dużym domu, jak i małym mieszkaniu.

Zachęcamy do kontaktu z firmą Formultus Łódź, która dostarcza najwyższej jakości dekoracyjną cegłę ścienną, a także oferuje na sprzedaż panele winylowe LVT lub wykładziny dywanowe!

0